Reference

Na této stránce najdete ukázky našich již provedených realizací.

Moravičany

U Základní školy v Obci Moravičany budou moci využívat místní žáci naši CykloCoolnu – kolárnu pro úschovu kol. Jedná se o otevřené provedení z materiálu tahokov. Zároveň jsem v rámci obecního mobiliáře dodali i odpadkové koše.

Moravicany1 Moravicany2 Moravicany3 Moravicany4 Moravicany5 Moravicany6

Hlubočky

Pro obecní úřad Hlubočky jsme realizovali naše Coolny pro odpadové hospodářství. Vzhledem k požadavku na bezúdržbové řešení byla použita varianta dřevoplastu. Realizace spočívala v ohrazení a uzavření 4 obecních míst pro umístění kontejnerových a dalších odpadových nádob.

Hlubocky1 Hlubocky2 Hlubocky3 Hlubocky4 Hlubocky5 Hlubocky6

Morava Camp Mohelnice

Cyklisté jistě budou rádi!! Do MoravaCampu v Mohelnici jsem na jaře tohoto roku dodali první 3 CykloCoolny pro úschovu a dobíjení vašich elektrokol. Sloužit by měli návštěvníkům a hostům tohoto kempu. V případě, že navštívíte tento kemp, najdete tam naše CykloCoolny. Jejich využívání je bezplatné. CykloCoolny jsou vybaveny servisními boxy pro opravu vašich kol.

MoravaCamp4 MoravaCamp2 MoravaCamp1 MoravaCamp3 MoravaCamp6 MoravaCamp8 MoravaCamp9 MoravaCamp10 MoravaCamp11 MoravaCamp12 MoravaCamp13 MoravaCamp14 MoravaCamp15 MoravaCamp16 MoravaCamp17 MoravaCamp18 MoravaCamp19 MoravaCamp20 MoravaCamp21 MoravaCamp22 MoravaCamp23 MoravaCamp24 MoravaCamp25 MoravaCamp26 MoravaCamp27 MoravaCamp28 MoravaCamp30 MoravaCamp31

Obecní úřad Vrbátky

Ve spolupráci s obcí Vrbátky jsme připravili a realizovali dodávku 4 Coolen – modulární a designové řešení pro úschovu jakýchkoliv věcí, které slouží obyvatelům bytového domu. Každý byt využívá svoji Coolnu pro úschovu věcí. Pro tyto Coolny umíme i jakékoliv logo.

Vrbatky1 Vrbatky2 Vrbatky3 Vrbatky4 Vrbatky5 Vrbatky6

Moravská stezka, z.s.

Ve spolupráci s firmou Machovský s.r.o. jsme připravili a již realizovali dodávku 34 CykloBoxů – pro nabíjení vašich elektrokol na Moravské cyklostezce. Nejen, že si dobijete vaše elektrokola, ale také drobné outdoorové předměty typu: chytré / SMART hodinky, navigace, mobilní telefony aj. prostřednictvím USB-C konektoru. Varianta připojení CykloBoxu: el. energie / fotovoltaika.

ElektroBox ElektroBox2 stez1 stez2 stez3 stez5

Neváhejte a kontaktujte nás,
pro další informace!

Máte spoustu otázek? My na ně máme odpovědi! Stačí napsat na náš email. Určitě se domluvíme..

Kontakt


Telefon: +420 777 466 743

Email: info@logacool.cz