Výrobní Programy

Přinášíme Vám soubor řešení / výrobních programů, které postarají o bezpečnou úschovu vašich kol, elektrokol a jejich nabíjení, včetně dalších SMART zařízení. Součástí tohoto programu jsou i Coolny – unikátní program pro designovou úschovu jakýchkoliv přebytečných věcí a také v neposlední řadě odpadových kontejnerů pro města, obce, penziony, hotely a rekreační zařízení. Výrobní program rozšiřujeme i o soubor outdoorového mobiliáře pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek na cyklostezkách, ale i turistických stezkách nebo v městech a obcích.


Cyklo Coolna

Rádi byste si bezpečně zaparkovali vaše kola / elektrokola, zatímco chcete navštívit památky v okolí, nebo třeba poobědvat s přáteli?
Přinášíme unikátní řešení, které se postará o bezpečné zaparkování i případné dobíjení vašeho elektrokola!
CykloCoolna je navržena tak, aby nezabírala moc místa a v neposlední řadě jsme se postarali o design, který se dokáže přizpůsobit okolnímu prostředí.


Cyklo Box

Rádi byste si bezpečně a rychle dobili vaše elektrokola před další cestou? Přinášíme Vám řešení, které se postará výhradně o nabití vašeho elektrokola a dalších SMART zařízení! CykloBox je navržen tak, aby nezabíral moc místa a byl schopen Vám dobíjet současně až 4 zařízení.


Emergency Box

Přinášíme Vám nové inovativní řešení, které zajistí vaši bezpečnost a poskytnutí první pomoci, popřípadě technické pomoci na cyklotrasách. Určeno pro záchranné složky IZS krajů a měst, popřípadě provozovatelé dálkových cyklostezek.
Coolna

Přicházíme s řešením, které se postará o veškerou úschovu vašich přebytečných či nepotřebných věcí. Ideální pro využití úschovy zahradní techniky, dřevěného nábytku či jiných věcí, pro které nemáte místo.


Coolna pro hospodářství

Řešení našich Coolen pro umístění jakýchkoliv kontejnerových nádob Vám vyřeší veškeré estetické problémy odpadové hospodářství ve vašem městě, obci nebo firmě.


Relax Coolna

Pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek na cyklostezkách, ale i turistických stezkách Vám přinášíme řešení v podobě RelaxCoolny. Vhodné taktéž jako vybavení do měst a obcí. Prvky mobiliáře instalujeme a navrhujeme nejenom pro cyklostezky, ale i jako městský mobiliář.Neváhejte a kontaktujte nás,
pro další informace!

Máte spoustu otázek? My na ně máme odpovědi! Stačí napsat na náš email. Určitě se domluvíme..

Kontakt


Telefon: +420 777 466 743

Email: info@logacool.cz